Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reklama

11. 1. 2010

Máš svoji stránku? Tak si dej na svoji stránku reklamu stáje. Za zveřejněnou reklamu dostaneš i odměnu (v Gp). Odměna bude vysoká dle toho, kam reklamu umístíš.

 

Odměna podle umístění reklamy:

 

 Umístění reklamy
 Odměna
 V záhlaví
 5 000 Gp
 Na hlavní stránce
 4 000 Gp
 V menu
 3 000 Gp
 V článku
 1 000 Gp
 Kdekoliv jinde
 600 Gp

 

Pokud dáš na svoji stránku reklamu a ještě to dáš jako odkaz na stáj, přičtu ti k odměně ještě 1 000 Gp! (Např. Budeš mít reklamu v menu + dáš reklamu jako odkaz, takže by tvoje odměna byla dohromady 4 000 Gp).

 

Níže jsou uvedené různé reklamy. Nějakou si vyber a dej si ji na svoji stránku. Na svoji stránku si můžeš dát i více než jednu reklamu, ale na tom stejném místě se ti bude počítat jen jednou.

 

Až dáš reklamu na svoji stránku, tak mi napiš do níže uvedeného okýnka PŘESNÝ odkaz na stránku, kde reklama je (když kliknu na odkaz, musí se mi tam někde zobrazit reklama!). Já se tam podívám a podle toho určím tvoji odměnu.

 

Vyplňování: Do Tvoje přezdívka prostě vyplň tvoji přezdívku, jak jsi tady na stáji. Do kolonky Tvůj E-mail vyplň tvůj mail, který máš uvedený ve svém profilu zde na stáji. U Odkaz(y) napiš přesný odkaz, nebo odkazy, kde je reklama!  Potom klikni na Odeslat a je to ;).

 

Pokud budeš odesílat neplatný odkaz, dám ti pokutu 3 000 Gp. Pokud by to takhle pořád pokračovalo, časem bych tuto možnost vydělávání zrušila! Takže si uvědom, že je to pro tvoje dobro, né pro moje!

 

Reklamy, které si můžeš dát na stránku: 

Obrazek